Tu podaj tekst alternatywny

medicolux                                                                                             solaris


MENU

 O firmie
 Lampa Solaris
     Certyfikaty i wyróżnienia
     Instrukcja obsługi
 Oferta
     Światłoterapia
     Goji
     Pozostałe
 Opinie lekarzy
     Rada naukowa
 Światłoterapia - informacje
 Praca
 Kontakt

lampa

strona główna


O FIRMIE

MEDICOLUX EUROPE S.A. specjalizuje się w wytwarzaniu, rozwoju i dystrybucji polaryzatorów fal elektromagnetycznych w zakresie światła widzialnego i bliskiej podczerwieni.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze medycznym. Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

Kierujemy się w swojej pracy Kodeksem Etyki Zawodowej. Dzięki temu jesteśmy przykładem nowoczesnej firmy, dla której satysfakcja i zadowolenie Klienta są dobrem najwyższym.
Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami. Jako nieliczni na rynku oferujemy naszym Klientom doradztwo "po sprzedaży" i pełny serwis pogwarancyjny.

Jesteśmy firmą, która na równi z celami handlowymi traktuje popularyzację w Polsce wiedzy na temat leczenia światłem. Stąd stale współpracujemy ze środowiskiem medycznym rozszerzając krąg specjalistów i ekspertów, współpracujących z naszą firmą.
Jesteśmy otwarci, elastyczni i wrażliwi na potrzeby społeczności lokalnej, w ramach której funkcjonujemy i w życiu której bierzemy czynny udział, dokumentując to działalnością charytatywną i sponsorską.

Kierujemy się zasadą poszukiwania nowych dróg i rozwiązań, a także ambicją uzyskania niezależności poprzez wykreowanie własnego produktu, co do którego doskonałej jakości możemy mieć całkowitą pewność przez przejęcie kontroli nad każdym etapem produkcji.
Występujemy na rynku polskim i europejskim z ofertą szerokopasmowego odbiciowego polaryzatora interferencyjnego światła widzialnego i bliskiej podczerwieni, o nazwie handlowej SOLARIS.

Lampa Solaris to unikatowe urządzenie, zawierające opatentowany aparat optyczny, pozwalający uzyskać niemalże całkowitą (ponad 98%) polaryzację wiązki światła, a co za tym idzie, wysoką skuteczność terapeutyczną. Ponadto cechuje się wyszukaną estetyką i przemyślaną ergonomią.


Akcjonariusze Spółki


Vladimir Drozd Sylwia Raczyńska
 Vladimir Drozd      Sylwia Raczyńska
Rada Nadzorcza

Przewodniczący
Bogdan Sadecki
Bogdan SadeckiDorota Wawrzak


Barbara Zatora

Zarząd

Prezes
Grzegorz Żydowicz
Grzegorz ŻydowiczWizeprezes
Bogdan Sadecki
(oddelegowany przez
Radę Nadzorczą)
Bogdan Sadecki


naswietlanie

strona główna