Tu podaj tekst alternatywny

medicolux                                                                                             solaris


MENU

 O firmie
 Lampa Solaris
     Certyfikaty i wyróżnienia
     Instrukcja obsługi
 Oferta
     Światłoterapia
     Goji
     Pozostałe
 Opinie lekarzy
     Rada naukowa
 Światłoterapia - informacje
 Praca
 Kontakt

lampa

strona główna


Pozostałe artykułySTATYW DO LAMPY SOLARIS:

Statyw do lampy zapewnia wygodę podczas wykonywania zabiegów naświetlania, ponieważ jego budowa oraz stabilność pozwalają naświetlać wyznaczoną część ciała, bez dodatkowego wysiłku, dzięki czemu powracaniu do zdrowia towarzyszy wysoki komfort terapii.

Cena: 599 zł


PODRĘCZNIK DO TERAPII ŚWIATŁEM SPOLARYZOWANYM:

Książka autorstwa Pani Haliny Mirkiewicz-Fila specjalisty rehabilitacji medycznej. W książce znajdziemy informacje na temat rozwoju światłoterapii, światłopunktury, refleksjoterapii oraz o praktycznym zastosowaniu pileroterapii w różnych dziedzinach medycyny.

Cena: 35 zł


MATERAC MAGNETYCZNY:

Wykonany z najlepszej australijskiej wełny Merino. Posiada unikalne właściwości polegające na zdolności regulacji i utrzymania stałej temperatury ciała. Absorbuje pot - wełna będąc przepuszczalną, chroni przed wilgocią. Wyrób jest zalecany w profilaktyce przeciwbólowej, gwarantuje zdrowszy i spokojniejszy sen.

Podkładka magnetyczna składa się z określonej liczby magnetycznych pasów. Wykorzystuje ona ważny wpływ pola magnetycznego na organizm człowieka, najlepszy sposób na uwolnienie organizmu od zmęczenia. Nie wywołuje żadnych dolegliwości, a podczas właściwego stosowania jest bezpieczna i skuteczna.

  1. Pasy magnetyczne nie tracą intensywności działania.
  2. Nie zaleca się używania podkładki magnetycznej osobom z rozrusznikiem serca, z tuberkulozą, z endoprotezami, leczonym onkologicznie oraz kobietom w ciąży.
  3. Paski nie zużywają się, ich żywotność jest nieograniczona.
  4. Można używać codziennie, przedawkowanie nie jest możliwe.

Cena: 599 zł


PODUSZKA ZDROWY SEN:

Poduszka Zdrowy Sen posiada piankę memory foam która idealnie dopasowuje się do kręgosłupa szyjnego i głowy. Utrzymuje je w idealnym położeniu, obojętnie czy leżycie na plecach czy na boku.

Poduszka Zdrowy Sen to również koniec problemów z poceniem się podczas snu, często występującym u osób zestresowanych czy chorych. Dzięki warstwie chłodzącego żelu o konstrukcji plastrów miodu twoja głowa nigdy się nie spoci, a co za tym idzie rano obudzisz się zregenerowany i wypoczęty.

  1. Pomaga utrzymać zdrową pozycję podczas snu i zapobiega zwyrodnieniom kręgosłupa.
  2. Łagodzi nerwobóle, bóle pourazowe, bóle stawów kończyn.
  3. Eliminuje przyczyny częstego mrowienia rąk, zapewnia prawidłowe krążenie krwi.
  4. Reguluje temperaturę głowy i zapobiega poceniu się podczas snu.
  5. Antyalergiczna poszewka chroni przed rozwijaniem się mikroorganizmów.

Cena: 250 zł


MASAŻER DELFIN:

Masażer Delfin jest pomocny w eliminacji bólu mięśni po wysiłku fizycznym, pomaga zredukować napięcie mięśni i zmęczenie. Jest również pomocny w zaburzeniach krążenia krwi. Innowacyjne zastosowania ciepłego masażu (przy użyciu podczerwieni) wzmacnia jego działanie. Dodatkowo urządzenie wykonuje zabiegi metodą Tens. Oddziaływanie na Pacjenta prądami impulsowymi o niskich częstotliwościach ( 2- 100 Hz) i specyficznej charakterystyce. Zmęczone i bolące mięśnie zostaną łagodnie rozluźnione dzięki naszemu masażerowi. Masażer do ciała cieszy się uznaniem kupujących, gdyż ma działanie relaksujące, stymulujące i pobudzające. Jest to także doskonały prezent dla bliskich osób na przeróżne okazje.

Cena: 250 zł


ANTI-STRESS Masażer szyi i ramion:

Anti-Stress to pas karkowy do przenikliwego masażu ostukującego. Urządzenie kompleksowo masuje kark, szyję, ramiona, plecy, lędźwie i nogi.

Cena: 499 zł


Mata nefrytowa OMEGA:

Mata masująca OMEGA to innowacyjne urządzenie prozdrowotne, które łączy zalety masażu shiatsu zaczerpniętego z foteli masujących oraz naturalnego oddziaływana rozgrzanych kamieni jadeitowych zaczerpniętych z łóżek nefrytowych.

Funkcja masażu SHIATSU jest japońską odmianą masażu ciała, wykonywanego w celu leczenia i powrotu do zdrowia. Jest to nowa nazwa najstarszej formy uzdrawiania rękoma. Polega na stosowaniu okrężnego ucisku i technik manipulacyjnych w celu wyregulowania naturalnych wewnętrznych energii, by usunąć stany chorobowe i zachować zdrowie. Głowice masujące w macie OMEGA mogą wędrować wzdłuż kręgosłupa lub też pozostawać w jednym wskazanym przez nas punkcie.

Funkcja rozciągania polega na odwzorowaniu masażu wałkującego, który głęboko uciska i rozciera mięśnie, więzadła i przyczepy mięśniowe wzdłuż kręgosłupa. Poprawiając ruchomość kręgosłupa oraz przywracając plecom naturalną elastyczność, dzięki czemu łatwiej i bezpieczniej można się schylać i odwracać.

Matę OMEGA wyposażono w kamienie nefrytowe, tak aby maksymalnie wykorzystać efekty leczenia ciepłem. Nefryty znakomicie akumulują ciepło i oddają je w postaci promieniowania podczerwonego, które wykazuje głębokie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Cena: 1850 zł


Masażer stóp i łydek ALFA:

Masażer nóg ALFA to innowacyjne urządzenie pro zdrowotne, które łączy zalety drenażu limfatycznego oraz naturalnej refleksologii.
Wyjątkowa konstrukcja masażera pozwala wykonywać precyzyjny i energiczny ucisk nóg w kierunku do serca potęgując efekty stosowanych w medycynie zabiegów drenażu limfatycznego. Taki rodzaj masażu usuwa zmęczenie i obrzęk nóg, ułatwia przemieszczanie się limfy, zapobiega powstawaniu zatorów. Wspomaga leczenie farmakologiczne i nieodzowne ćwiczenia fizyczne.

Cena: 1850 złnaswietlanie

strona główna